sevenstar
06 بهمن 1401 - 20:58

فرمانده قرارگاه جنوب‌شرق ارتش: نیروهای مسلح با اقتدار مقابل یاوه‌گویی‌های دشمنان ایستاده‌اند

فرمانده قرارگاه جنوبشرق ارتش با اشاره به اینکه تفاوت نیروهای مسلح فقط در رنگ لباس است و همه گوش به فرمان رهبری مقابل هر تهدیدی علیه مردم ایستاده‌ایم، گفت: وحدت بین نیرو‌های مسلح بی‌نظیر است و همه ما با اقتدار مقابل یاوه‌گویی‌های دشمنان ایستاده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، سرتیپ دوم ستاد امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش عصر امروز در سفر به شهرستان کوهبنان به مقام شامخ شهدای روستاهای طغرل‌الجرد و خان مکان ادای احترام کرده با حضور در منزل شهید مفقودالاثر محمد امیری و همچنین شهید حسن امیری سرباز ارتش در دوران دفاع مقدس، با خانواده این شهیدان دیدار و گفت‌وگو کرد.

سرتیپ دوم ستاد امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش در دیدار با خانواده این شهدا، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان اظهار داشت: برای تربیت فرزندان شهید که با بصیرت به جبهه‌های حق علیه باطل رفتند، باید از خانواده شهدا تجلیل کرد.

وی با اشاره به اینکه این خانواده‌ها ارزشمندترین گوهر خود را تقدیم نظام مقدس اسلامی کردند، گفت: شهدا جایگاه بسیار بالایی در نزد خداوند دارند و از خداوند می‌خواهیم ما را ادامه دهنده راه شهدا قرار بدهد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش با بیان اینکه پیام ما به مردم این است که نیروهای مسلح کشور از سپاه و ارتش با یک هدف مقابل دشمن ایستادند، افزود: هدف ما امنیت کشور و خدمت به مردم است.

وی با اشاره به اینکه تفاوت نیروهای مسلح فقط در رنگ لباس است و همه با یک هدف گوش به فرمان رهبری جامعه مقابل هر تهدیدی علیه مردم ایستاده‌اند، بیان کرد: امروز وحدت بین نیرو‌های مسلح در کشور و استان کرمان بی‌نظیر است و همه ما با اقتدار مقابل یاوه‌گویی‌های دشمنان ایستاده‌ایم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش ادامه داد: از خانواده شهدا می‌خواهیم ما را دعا کنند تا در این مسیر توفیق پیدا کنیم که راه شهدا را ادامه بدهیم و عاقبت بخیر بشویم.

وی با اشاره به اینکه هزار و 79 شهید ارتش در سطح استان کرمان وجود دارد که در مدت حدود سه سال گذشته این توفیق را داشته‌ایم که به خانواده نیمی از این شهدا سرکشی شده است، گفت: دیدار با خانواده شهید کمترین کاری است که می‌توانیم انجام بدهیم و امام (ره) فرمود "خانواده شهدا چشم و چراغ کشور هستند و حجت را بر ما تمام کردند."

استان کرمان , ارتش , استان کرمان , ارتش , استان کرمان , ارتش , استان کرمان , ارتش , استان کرمان , ارتش , استان کرمان , ارتش , استان کرمان , ارتش , استان کرمان , ارتش , استان کرمان , ارتش , استان کرمان , ارتش , استان کرمان , ارتش ,

استان کرمان , ارتش ,

انتهای پیام/511/ن

 
منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1000010