sevenstar
13 بهمن 1401 - 19:55

هفته ۱۸ لیگ برتر فوتبال؛ یازدهمین باخت صنعت نفت/داد هواداران درآمد

تیم‌های صنعت نفت آبادان و هوادار تهران در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت به سود مهمان خاتمه یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، تیم صنعت نفت آبادان و هوادار تهران در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که این دیدار با تک گل عزت الله پورغاز در دقیقه ۶۳ به سود تیم مهمان خاتمه یافت.

قضاوت این دیدار بر عهده احمد محمدی بود و آقایان محمدرضا مدیرروستا و امین قدیری وی را در امر داوری یاری کردند. احمدی در نیمه نخست این دیدار صائب محبی را از هوادار و فردین یوسفی را از نفت آبادان با کارت زرد خود جریمه کرد.

حسین ساکی بازیکن صنعت نفت در دقیقه ۷۳ این دیدار به دلیل رد و بدل کردن الفاظی، از داور این دیدار کارت زرد گرفت.

صائب محبی بازیکن هوادار در دقیقه ۶۹ از داور کارت زرد دوم را دریافت و از زمین مسابقه اخراج شد.

سپاستین جراردو از صنعت نفت، دیگر اخطاری این دیدار بود

سرمربی برزیلی نفتی‌ها تیم خود را با ترکیب فرزین گروسیان، محمد طیبی، سباستین جراردو، حکیم نصاری، حسین سنگرگیر، محمد قنبری، فردین یوسفی، مهدی ممی زاده، میثم تهی دست، حسین ساکی و عباس بوعذار وارد میدان کرد.

در مقابل ساکت الهامی، تیم خود را با ترکیب  محمدرضا خالدآبادی، مرتضی منصوری، عزت الله پورقاز، صائب محبی، مهدی مهدی‌خانی، سپهر روزی طلب، نیما انتظاری، حسین صادفی، محمد چهارمحالی، بابک مرادی و محمدجواد محمدی روانه مصاف با صنعت نفت کرد.

در حالی که از دو روز گذشته یک درگاه اینترنتی برای خرید بلیت این دیدار معرفی شده بود، ساعتی پیش از آغاز مسابقه اعلام شد که تماشای دیدار برای تماشاگران رایگان است.

بالغ بر دو هزار هوادار صنعت نفت، در ورزشگاه تختی آبادان پس از مدت‌ها از نزدیک شاهد تقابل تیم محبوب خود مقابل هوادار تهران بودند.

در نیمه اول این دیدار، هواداران خواستار تعویض حکیم نصاری کاپیتان تیم صنعت نفت بودند و با سر دادن شعار، اعتراض خود را خطاب به برخی بازیکنان اعلام کردند.

کاظم فرحانی مربی سال‌های گذشته دروازه‌بانان تیم صنعت نفت، که در فصل اخیر با وقوع تغییرات مدیریتی و فنی، از این تیم کنار گذاشته شده بود، پس از عزل مدیرعامل این باشگاه، مجدداً این سمت را در تیم فوتبال نفت آبادان تصاحب کرد.

پس از دریافت گل اول از سوی نفت آبادان هواداران این تیم دست به اعتراض زدند و در مواردی برای نشان دادن اعتراض خود قصد ورود به زمین را داشتند که با ممانعت یگان ویژه مواجه شدند.

در دقیقه ۷۴ این دیدار، خطایی در کنار زمین رخ داد که بر اساس آن، زد و خوردی در کنار خط بین نیمکت‌نشینان دو تیم رخ داد و همین اتفاق باعث چند دقیقه‌ای این دیدار شد.

نفت آبادان در این دیدار هر سه بازیکن خارجی خود را وارد میدان کرد اما این بازیکنان نتوانستند کیفیت لازم را از خود نشان داده و در روند تیم خود تاثیر مثبت داشته باشند.

با این شکست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان یازدهمین باخت خود را متحمل شد و با ۱۱ امتیاز در قعر جدول رده‌بندی مسابقات لیگ برتر فوتبال باقی ماند.

این تیم در هفته نوزدهم مسابقات هفته آینده روز چهارشنبه در آبادان میزبان پرسپولیس تهران خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1015663